Složení

Oblíbená motta a citáty

Když nejde o život, tak jde o hovno.
Svět patří těm, co se neposerou.
Dobrá nálada nevyřeší všechny tvé problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si ji udržet.

Stručně

Kdysi jsem se narodil mým rodičům. Pak chvilku nic moc, naučil jsem se chodit, přestal jsem pít z flašky. Přišla poviná školní docházka. Tu jsem tak nějak zvládnul a dostal se na střední. Začal jsem pít z flašky. Skončil jsem s maturitou a rozhod se pracovat. Začali mě danit. Oblíbil jsem si jednu slečnu. Přestal jsem pít z flašky. Tolik. Slečna si oblíbila i mě. Začal jsem fotit, malovat. Přestal jsem chodit do práce. Začal jsem pít z flašky. Nudil jsem se. Už zase chodím do práce. Přestal jsem pít z flašky. Tolik.

V "kanclu" u nás na táboře.

Aktuálně

Narodil jsem se do rodinného domku v brněnské Líšni a ten s rodiči a sestrou sdílel dobrých 30 roků. V červnu 2015 jsme se s přítelkyní rozhodli osamostatnit a tak si pronajali byt v Židenicích, ale ten nám začal být malý a tak jsme se v červenci 2018 vrátili do staré Líšně - do vlastního.
S partou už dávno nevedu tábornický klub Kamzíci Brno, který je určen dětem od 7 do 14 let, ale stále v oddílu pomáhám, jak to jen jde.
Do zaměstnání, tedy do ABB s.r.o., kde pracuji na pozici specialisty na rozšířenou reealituu, to mám autem čtvrt hodiny a do lesa zhruba to samý.
Nejčastěji vyrážíme s bandou na Oslavku či Chvojnici, s báglem na zádech, pohorama na nohách, foťákem v ruce a nebem nad hlavou - a to je to nejlepší.
Ve volném čase se věnuji fotografování, videu, grafice, kreslení a Geocachingu. S mou drahou polovičkou Katkou jsme tomuto "šílenství" propadli nedávno, tuším v roce 2008, a od té doby už jsme vylovili nemálo krabiček. Však více se můžete dočíst v sekci Cestou, necestou.