Cestou, necestou

Pěšky či na kole, ale vodu jen ve flašce

Jsem suchozemec a jsem na to hrdý a pokud je to menší jak zaoceánský parník, tak na to dobrovolně nevlezu. Pár vod už mám za sebou, ale protože jsem od přírody člověk šikovný a kreativní, nepodařilo se mi nikdy nastoupit do loďky suchý a pozitivní zážitky jsou masivně utlačovány zážitky negativními a ono, když se to vezme kolem a kolem, ze břehu to vypadá úplně stejně :o)
S bandou nejčastěji vyrazíme na Oslavku, kde se v Sedlecu určitě potkáme s další "lesní lůzou".
Co čech to muzikant a tak nám při našich toulkách samozřejmě nechybí kytary, mandolína a já se v poslední době přidávám s valchou. Hudební fond máme naprosto různorodý, takže od našeho ohně je často slyšet jak Nohavica, tak Ryvolové, Wabi, ale i Znouzectnost či Tři sestry.
Od roku 2007 dávám dohromady ten největší a nejúplnější zpěvník, který kdy spatřil světlo mého domova. Na 202 stran jsem nacpal všechny písničky, které hrajeme více či méně a tak snad již brzy bude tu ke stažení.

Baťoh, foťák, pitivo a nebe nad hlavou - tak to mám rád.
Baťoh, foťák, pitivo a nebe nad hlavou - tak to mám rád.

Trnkáči

Ano, patříme mezi ty blázny, kteří využívají mnohamiliónový projekt pro hledání krabiček v lese. Aktuálně jich od roku 2009 máme na kontě něco málo přes 1000 (stav k 10. srpnu 2018). Geocachingem si zpestřujeme každý výlet ven, ať už s partou nebo jen ve dvou.
Máme vlastní CWGčka (Czech Wood Geocoin), která vyměňujeme pouze za týmová. Eventová bereme jen ty, kde jsme byli.
Více se můžete dočíst na našem Geocachingcovém profilu na www.geocaching.com.